Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gastro-provozy

Chladící a mrazící skříně    

  evo-1---700_v_200_px.jpg        evo-2----700_v200.jpg      setratiosize800600-energysavingchiuso_v200.jpg       friulinox_rozmrazovaci_skrin_zavrena_v200.jpg        Friulinox_chladící_mrazící_skříně_zavážecí_v200        zraci-skrin_v200.jpg

     EVOLUTION 1        EVOLUTION 2       ENERGY SAVING      ROZMRAZOVACÍ         ZAVÁŽECÍ                      ZRACÍ

 

Chladící a mrazící stoly

  Friulinox_chladící_mrazící_stůl_primus_v100    Friulinox_chladící_mrazící_stůl_evo1_v100   Friulinox_chladící_mrazící_stůl_evo2_v100     Friulinox_chladící_mrazící_stůl_snack_v75

                 PRIMUS                             EVOLUTION 1                             EVOLUTION 2                  SNACKOVÉ PODESTAVBY

 

    Friulinox_chladící_mrazící_stůl_pizza_v100     Friulinox_chladící_mrazící_saladeta2M_v100     Friulinox_chladící_mrazící_saladeta_spring_v100    Friulinox_chladící_mrazící_stůl_fast_food_v100     Friulinox_chladící_mrazící_stůl_na_ryby_v100

               PIZZA SYSTÉM             SALADETY       SALADETY SPRING      FAST-FOOD                        NA RYBY

 

Popis konkrétního výrobku zobrazíte kliknutím na příslušný obrázek nebo výběrem z níže uvedených odkazů.

 

 

Příspěvky

Friulinox - Chladící a mrazící skříně EVOLUTION 1

evo-1---700_s_50_px.jpgEVOLUTION 1 jsou profesionální chladící a mrazící skříně, u kterých je kladen důraz na jednoduchost provedení při zachování vysoké účinnosti chlazení.
Použitím výhradně špičkových materiálů a dokonalým zpracováním jsou srovnatelné s mnoha dražšími výrobky.

 

Friulinox - Chladící a mrazící skříně EVOLUTION 2

evo-2----700_v_115.jpgNové chladící a mrazící skříně EVOLUTION 2+, z řady skříní série Evolution, představují v současné době to nejlepší technologické řešení pro optimální uchování čerstvých nebo zmražených potravin.
Zvláštní pozornost byla věnována kontrole a řízení vlhkosti v chladícím prostoru s předvolenými režimy v závislosti na skladované potravině.

 

Friulinox ENERGY SAVING - Chladící a mrazící skříně šetřící energii

Friulinox_chladící_mrazící_skříně_Energy_saving_v115Výrobky Friulinox vždy vzájemně kombinují vysoký výkon při nízké spotřebě elektrické energie. Chladící a mrazící skříně řady ENERGY SAVING byly vyvinuty podle norem CECED a představují razantní snížení energetické náročnosti v profesionálním chlazení. 

 

Friulinox - Rozmrazovací skříně

Friulinox_rozmrazovací_skříň_otevřená_v115Rozmrazovací skříně Friulinox rozmrazí zmrazené produkty dle HACCP norem na teplotu chlazených produktů a to řízeným způsobem, kdy celý proces je monitorován a je pod kontrolou.
Rozmrazovací skříně jsou vybaveny teplotní sondou pro kontrolu aktuální teploty v jádře pokrmu a optimalizaci průběhu rozmrazování.
Po ukončení rozmrazování  se skříň chová jako klasická chladící skříň a uskladněné potraviny jsou tak zcela bez zásahu obsluhy uloženy v optimálních podmínkách.

 

Friulinox - zavážecí skříně

Friulinox_chladící_mrazící_skříně_zavážecí_v115Zavážecí chladící a mrazící skříně s elektronickou regulací a ventilačním chlazením jsou používány jako příruční chlazené či mrazící sklady přímo v kuchyních nebo výrobnách s možností přímého zajetí vozíku s gastronádobami, pekařskými plechy apod. Jsou kompletně vyrobeny z ušlechtilé CNS nerezové oceli AISI 304 18/10.

 

Friulinox - Zrací skříně na maso

zraci-skrin_v115.jpgKulatá, máslově slaná příchuť růžově plné barvy jsou typické pro dokonale vyzrálé hovězí maso. 

Zrací a sušicí skříně Friulinox AS-EN2 využívají nejpokrokovější technologická řešení s využitím konkrétních požadavků a zkušeností špičkových řezníků a zpracovatelů masa.
Zrací skříně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky koncových uživatelů při dosažení maximálních úspor provozních nákladů.

 

Friulinox - Chladící a mrazící stoly PRIMUS

Friulinox_chladící_mrazící_stůl_primus_v100Chladící stoly serie PRIMUS jsou vybaveny zapěněným výparníkem, elektronickou regulací, ventilačním chlazením a jsou kompletně vyrobeny z ušlechtilé chromniklové nerezové oceli AISI 304 18/10.

 

Friulinox - Chladící a mrazící stoly EVOLUTION 1

Friulinox_chladící_mrazící_stůl_evo1_v100Friulinox představuje nový standard chladících a mrazících stolů. Nová řada stolů EVOLUTION 1 je kompletně vyrobena z ušlechtilé CrNi nerezové oceli AISI 304 18/10 s povrchovým leštěním Scotch-Brite.

 

Friulinox - Chladící a mrazící stoly EVOLUTION 2

Friulinox_chladící_mrazící_stůl_evo2_v100Chladící a mrazící stoly EVOLUTION 2+ patří svým technickým řešením k tomu nejlepšímu v oblasti spolehlivého a bezpečného uchování čerstvých nebo mražených potravin. Kdo více jak čtyřicet let navrhuje a vyrábí chladící zařízení, zná dokonale požadavky náročných zákazníků. Dokáže je splnit i s ohledem na ochranu životního prostředí a dosažení úspory elektrické energie. To vše při dimenzování funkčnosti chlazení do teploty okolí až +43°C.

 

Friulinox - chladící a mrazící podestavby pod varné linky

Friulinox_chladící_podestavby_v100Chladící a mrazící stoly pod varné sestavy, označované jako snackové stoly, jsou určeny především do prostorově stísněných gastro provozů, kde řeší nedostatek chladících nebo mrazících zařízení. U těchto stolů přijde velmi vhod konstrukce chladícího systému do teploty okolí +43°C.

 

Friulinox - Pizza systém

Friulinox_chladící_mrazící_stůl_pizza_v100Friulinox - Pizza systém jsou specializované stoly určené do všech pizzérií. K dispozici je široký sortiment chladících stolů s dvěma, třemi nebo čtyřmi moduly s teplotou od -2°C do +8°C a jedním nechlazeným zásuvkovým blokem  s 2,4 nebo 6 zásuvkami, do kterých se vejde přepravka 400x600x60 mm.

 

Friulinox - chladící Fast-food stůl QUICKMASTER

Friulinox_chladící_stůl_quickmaster_v100Vývoj chladících zařízení Friulinox jde vstříc současným požadavkům Fast-food provozů. QUICKMASTER je dokonalé fast-food pracoviště s diagonálně uloženými a dokonale nuceně chlazenými gastronádobami s izolovanými poklopy s magnetickým těsněním.