Jdi na obsah Jdi na menu
 


Friulinox - Šokové zchlazoavče a zmrazovače řady "GO"

Friulinox_profesionální_chlazení_zchlazování_panel_GO_š200Friulinox - řada zchlazovačů a zmrazovačů "GO"

Řídící jednotka série GO se ovládá velmi jednoduše a umožňuje zchlazování nebo zmrazování potravin buď podle času (tzn. dle HACCP norem 90 nebo 240 minut) nebo v závislosti na dosažené teplotě v jádře pokrmu pomocí vpichové sondy.
V takovém případě nemusí uživatel přemýšlet o volbě vhodného cyklu, protože snímač teploty jádra pokrmu a vyvinutý Friulinox Software zchladí nebo zmrazí produkt na požadovanou teplotu bez změny původních chuťových vlastností sám.
Nová funkce PŘEDCHLAZENÍ výrazně zlepšuje výkon zařízení a zkracuje dobu cyklů.

Mimo to je možné každý právě ukončený cyklus uložit do paměti zařízení. Při opětovném zchlazování nebo zmrazování identického produktu nemusíme již používat sondu, nýbrž využijeme uložený program a potraviny budou zchlazeny či zmrazeny přesně identickým způsobem.
Zmrazovací verze jsou navíc vybaveny teplotní vpichovou sondou s vyhříváním, kterou je možné zapínat pouze v případě, kdy je to skutečně třeba. Zařízení splňuje všechny požadavky na nízkou spotřebu energie a zabraňuje jejímu zbytečnému plýtvání. Šokery řady GO jsou uzpůsobeny pro použití germicidní lampy, po dokončení procesu zchlazování nebo zmrazování se automaticky přepnou do režimu konzervace, tzn. do režimu chladničky nebo mrazničky, dle toho, jaký cyklus předcházel.

 

BF 030 AG - CHILLY  

CF 031 AG - CHILLY

Friulinox_profesionální_chlazení_šoker_Chilly_otevřený_v180Z důvodu rostoucích požadavků trhu na kompaktní, ale plně profesionální šoker, vyvinul Friulinox řadu zchlazovačů a zmrazovačů CHILLY. Jednoduché ovládání, plnohodnotné funkce, vysoký zchlazovací (zmrazovací) výkon při nízké spotřebě elektrické energie, automatické konzervační funkce po ukončení předcházejícího cyklu společně s vysokou spolehlivostí předurčují Friulinox – CHILLY jako všestranného pomocníka nejenom pro každou restauraci, ale i pro mnohé domácnosti.

 

Teplotní sonda v standardní výbavě. Vnější i vnitřní provedení je z CrNi nerezové oceli AISI 304, 18/10 Scotch Brite. Můžeme používat 3 plechy GN 2/3. Zařízení zchladí 8 kg potraviny z 90°C na 3°C během 90 minut nebo zmrazí 5 kg na -18°C do 4 hodin. Model CF031AG je uzpůsoben pro použití 3 gastronádob GN 1/1.

 

ZCHLAZOVACÍ STOLY

Kompaktní modely BC 051 nebo BF 051 jsou zchlazovače/zmrazovače, které díky konstrukční hloubce 70 cm a výšce pracovní desky 85 cm, lze ideálně začlenit do pracovní plochy každé kuchyně. Mimo to lze přímo na pracovní plochu šokeru umístit horkovzdušnou troubu nebo konvektomat, čímž vytvoříme ideální pracoviště konceptu Cool&Chill dle požadavků HACCP.
Potraviny můžeme přímo po dohotovení umístit do šokeru, kde jsou zchlazovány buď s použitím vpichové sondy nebo podle časového programu.

    IF 051 DG    Friulinox_profesionální_chlazení_šoker_GO_IF051_v150            BC (BF) 051 AG  Friulinox_profesionální_chlazení_šoker_GO_BF051_v150

 

Šoker je uzpůsoben pro použití 5 roštů nebo gastronádob GN 1/1, eventuálně 5 plechů EN1 (400 x 600 mm). Nový drátěný registr umožňuje optimální proudění vzduchu, čímž je doba potřebná ke zchlazení na požadovanou teplotu zkrácena na minimum.

Vnější i vnitřní provedení je z CrNi nerezové oceli AISI 304, 18/10 Scotch Brite. Vypěňovaná PU izolace s vysokou hustotou bez látek poškozujících ozónovou vrstvu, vysoce výkonný výparník pro dosažení požadovaného chladícího výkonu, odtávání kondenzátu bez nároku na elektrickou energii jsou vlastnosti, které umožňují skloubit vysoký výkon s minimální spotřebou elektrické energie.
Nový zchlazovač / zmrazovač IF051DG má stejné vlastnosti jako ostatní výrobky této řady. Konstrukční výškou pracovní plochy 80 cm je ideální do kuchyní, kde se musí šetřit doslova každým centimetrem. Díky tomu můžeme šoker umístit pod pracovní stůl se standardní výškou a nezabírá další místo v kuchyni!

                                                  Friulinox_profesionální_chlazení_šoker_skříně_GO_v180

      Příslušenství na objednání:

      Friulinox_profesionální_chlazení_šoker_příslušenstvíě_GO_v150

      Pojizdné provedení               UV sterilizační lampa            HACCP tiskárna                  Odtávání kondenzátu

 

Kompletní popis a technická data zde (PDF): ⇒  

CZ Návod k obsluze zde (PDF): ⇒