Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Chladící a mrazící skříně PAPRIKA

Friulinox vyvinul vrcholnou řadu chladicích a mrazících skříní Paprika.  Je určena  pro svět cateringu, lahůdkářství, řeznictví, obchodníky s rybami, stejně tak jako pro všechny provozy, kde přesná kontrola skladovacích podmínek hraje zásadní roli. Kompletní řada jedno- a dvoudveřových modelů, s plnými i prosklenými dveřmi tak, aby bylo vše pod kontrolou nebo k umístění na viditelných místech u zákazníka. K dispozici jsou i modely se třemi samostatnými dveřmi s různou teplotou, takže v jedné skříni můžeme skladovat chladírenské i mrazírenské zboží. Kromě toho jsou v nabídce i specifické modely pro uchování ryb.

delikatesy.jpg  rychla-obsluha.jpg

Friulinox vyvinul vrcholnou řadu chladicích a mrazících skříní Paprika.  Je určena  pro svět cateringu, lahůdkářství, řeznictví, obchodníky s rybami, stejně tak jako pro všechny provozy, kde přesná kontrola skladovacích podmínek hraje zásadní roli. Kompletní řada jedno- a dvoudveřových modelů, s plnými i prosklenými dveřmi tak, aby bylo vše pod kontrolou nebo k umístění na viditelných místech u zákazníka. K dispozici jsou i modely se třemi samostatnými dveřmi s různou teplotou, takže v jedné skříni můžeme skladovat chladírenské i mrazírenské zboží. Kromě toho jsou v nabídce i specifické modely pro uchování ryb.

         paprika_071.jpgpaprika_1_vtr.jpgpaprika_35-352.jpg

      paprika_105-353.jpg   paprika_142v.jpg   paprika_144.jpg

 

odeleni-ryb.jpg  reznictvi.jpg

 

sushi-app_1.jpgNa základě padesáti let zkušeností se systémy skladování potravin byl vyvinut Sushi Smart Freshness Control. Exkluzivní inteligentní virtuální asistent, který sleduje čerstvost a kvalitu skladovaných produktů. Sushi je aplikace, která díky WiFi připojení (volitelné) pro všechny úložné skříně v sortimentu Paprika hlídá a udržuje datum spotřeby vašich produktů pod kontrolou. Současně vás upozorní, když se blíží expirace, abyste mohli potraviny spotřebovat a vyhnuli se zbytečnému a nákladnému plýtvání. Produkty můžete do Papriky vložit pomocí čárového kódu, v případě balených produktů, nebo ručním zadáním produktu, jde-li o domácí či nebalené produkty. Když jejich doba spotřeby vyprší nebo již vypršela, Sushi vám zašle upozornění přímo do vašeho smartphonu. Paprika zobrazí červený klobouk u produktů s prošlou dobou použitelnosti a oranžový klobouk u potravin, kterým doba spotřeby brzy vyprší.

Díky této exkluzivní inovaci se Paprika stává technologickým lídrem na trhu úložných skříní na potraviny.

 

 

Skříně Paprika - přebírají za vás kontrolu doby spotřeby potravin.

 

inteligentni-rozpoznani.jpg  notifikace-na-telefon.jpg

haccp-management.jpg  vlastni-produkty.jpg

    

Skříně Paprika - to nejlepší, co si vaše potraviny mohou přát.

hlavni-prednosti.jpg

 

bistro.jpg  ovoce-a-zelenina_2.jpg

 

stazeni-aplikace.jpg

 

  

        ovoce-a-zelenina.jpg  maso.jpg

        ryby.jpg  rolada.jpg

 

 

 

Mail list


Archiv

Kalendář
leden
2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kontakt

Ing. Jaroslav Krejčí

Libická 2400/10
591 01 Žďár nad Sázavou 3
IČ: 454 89 866

+420 774 774 893

friulinox@friulinox.cz

Statistiky

Online: 3
Celkem: 461812
Měsíc: 5878
Den: 186