Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

HI-5 Multifunkční zařízení

obrazek1.jpgFriulinox uvedl na trh velmi zajímavou novinku pod označením HI-5, která integruje několik kuchyňských zařízení do jediného přístroje.

 

Friulinox - Rozmrazovací skříně

Friulinox_rozmrazovací_skříň_otevřená_v115Rozmrazovací skříně Friulinox rozmrazí zmrazené produkty dle HACCP norem na teplotu chlazených produktů a to řízeným způsobem, kdy celý proces je monitorován a je pod kontrolou.
Rozmrazovací skříně jsou vybaveny teplotní sondou pro kontrolu aktuální teploty v jádře pokrmu a optimalizaci průběhu rozmrazování.
Po ukončení rozmrazování  se skříň chová jako klasická chladící skříň a uskladněné potraviny jsou tak zcela bez zásahu obsluhy uloženy v optimálních podmínkách.

 

Friulinox ENERGY SAVING - Chladící a mrazící skříně šetřící energii

Friulinox_chladící_mrazící_skříně_Energy_saving_v115Výrobky Friulinox vždy vzájemně kombinují vysoký výkon při nízké spotřebě elektrické energie. Chladící a mrazící skříně řady ENERGY SAVING byly vyvinuty podle norem CECED a představují razantní snížení energetické náročnosti v profesionálním chlazení. 

 

Friulinox - Šokové zchlazoavče a zmrazovače pro potravinářský průmysl

802-agregat_v115.jpgNová série zchlazovačů a zmrazovačů Friulinox „POWER PLUS“ je určena pro zchlazování a zmrazování velkých objemů potravin v různých sektorech potravinářského průmyslu.

 

Friulinox - Zrací skříně na maso

zraci-skrin_v115.jpgKulatá, máslově slaná příchuť růžově plné barvy jsou typické pro dokonale vyzrálé hovězí maso. 

Zrací a sušicí skříně Friulinox AS-EN2 využívají nejpokrokovější technologická řešení s využitím konkrétních požadavků a zkušeností špičkových řezníků a zpracovatelů masa.
Zrací skříně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky koncových uživatelů při dosažení maximálních úspor provozních nákladů.